Житловий будинок

Продається добротний зруб, будинок для комфортного і спокійного життя в курортному гірському с.Яворів, Косівського району, біля самої річки.
Село Яворів розташоване в мальовничій частині Покутсько-Буковинських Карпат, вздовж траси Р24. Гірські хребти, які рядами простягаються з північного заходу на південний схід та гірські вершини створюють неповторні природні ландшафти. До Косова - 12 км, до Верховини - 15 км, до історичної памятки Терношорська лада - 2 км.

Екологічний і теплий будинок з карпатської смереки.

В будинку на 1-му поверсі- 3 кімнати, кухня, коридор, кладова.
На другому поверсі - 1 кімната готова для проживання, 2 кімнати- потрібно закінчити. Є світло,опалення,на території госпприбудови.

Земельна ділянка, площею - 0,41 га.

Неподалік ділянки протікає гірська річка, екологічний та безпечний куточок Карпат для постійного проживання з родиною. Чудовий вид з вікна цілий рік, сонячна сторона. Сезонні розваги та відпочинок: гриби, ягоди, рафтинг, лижні траси, походи в гори, форель, чани, водоспади.

В селі створений Яворівський центр народного мистецтва «Гуцульська гражда» сприятиме збереженню, відродженню, розвитку і популяризації народних художніх промислів, які мають багаті мистецькі традиції в селі. Село є центром виготовлення виробів з вовни і осередком гірського туризму, з славною історією та відомими мистецькими традиціями. Тут збереглися здорові корені самобутнього народного мистецтва, історична спадщина, гуцульський побут, словесний і музичний фольклор, звичаї і традиції.
Село має цікаві локації: козина ферма, форельне господарство, магазин вовняних виробів, готелі, ресторан та колиба, дитячий садок. У Яворові є можливість організації круглорічного відпочинку. Для цього розроблені пішохідні та кінні маршрути до відомих історичних місць та памяток природи,  до садиб – музеїв відомих майстрів, до садиб мешканців села, які займаються народними художніми промислами. Взимку  для любителів зимового спорту працює гірськолижна траса з витягом, дитяча спортивна база з витягом.

Село Яворів розташоване на туристичному маршруті «Зелене кільце Карпат» (Івано-Франківськ – Коломия – Косів – Яворів – Криворівня – Верховина – Ворохта – Буковель – Яремче – Івано-Франківськ). Постійно ходять автобуси до Косова, Коломиї та Верховини і Буковелю.

Відомі такі пам’ятки природи на території села: лісовий заказник «Терношори» площею 10 га, який включає в себе унікальні скелі та рідкісні види рослин, комплексний заказник «Хребет Сокільський» з дивовижними скельними виходами та багатою рослинністю, геологічні пам'ятки природи – річка Рибниця і гуки-водопади на її притоках. Мальовничі природні ландшафти, цілюще гірське повітря, кришталево чисті води, славне історичне минуле, багаті мистецькі традиції, традиційна гостинність гуцулів створюють найсприятливіші умови для етнотуризму.

Розгляну варіанти обміну на житло в м.Києві.

Ціна Договірна
Роман Адамович
050 373 64 64
067 343 08 16
Андрій Андрійович (власник)
097 849 77 42
073 849 77 42
099 460 12 86
Житловий будинок

Житловий будинокАктуально станом на: 31.03.2020 Кількість переглядів: 371 ID 32452
Готель Писанка в Коломиї

Нерухомість Карпат, Яремчі, Косова, Коломиї

Вічевий Майдан, 6 | Навпроти Драмтеатру | Коломия | Івано-Франківська область
+38 (067) 343 08 16
+38 (050) 373 64 64
rio@rio.if.ua
dreamhome-bg.ru Offer
Готель Писанка в Коломиї
Агентство Нерухомості РіО Нерухомість Коломиї, Карпат, Прикарпаття
Вічевий Майдан, 6, Коломия, ІФ, 78200, Україна
+38(050)3736464